Єгипетська поліція встановила і затримала підозрюваного у вбивстві 29-річної українки в Хургаді.
Про це повідомляє ТСН з посиланням на джерела.
За інформацією видання, дівчина була родом з Ніжина Чернігівської області. На її тілі виявили 13 ножових поранень в живіт.
Крім того відомо, що перший секретар посольства України в Єгипті Андрій Гутовський заявив, що поліція розглядає більше 20 версій вбивства.
Місцеві видання у свою чергу відзначають, що поліцейські спочатку затримали чоловіка українки, однак пізніше слідство відкинуло версію його причетності до вбивства.
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
За даними місцевих ЗМІ, вбивцею виявився грабіжник. Його затримали. Зловмисник пробрався до квартири, чекаючи, що вдома нікого не буде, але дівчина повернулася раніше, і він скористався ножем.
Сюжет ЗМІ.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Єгипті жорстоко розправилися з українкою.