У центрі Одеси стався замах на першого заступника голови Одеської обласної ради, бізнесмена та екс-нардепа від "Батьківщини" Олега Радковського.

Про це інформує "Думська".

Як стало відомо, стріляти почали, коли Радковський виходив з грецького ресторану. Депутат отримав поранення в ногу, руку і поперек. На даний момент його життю нічого не загрожує.

Встановлено, що зловмисники використовували малокаліберну гвинтівку.

Нагадаємо, Олег Радковський придбав багатомільйонні борги. Однак "стискати пояс" політик з дружиною не збираються і продовжують шокувати. На сьогоднішній день сімейна пара їздить на 4,8-літровому Porsche Cayenne і має п'ять квартир. Крім того, дружина Радковського - співачка, говорила про те, що застрахувала своє обличчя на 1 млн доларів.

Популярні новини зараз

ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть

Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль

ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного

Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги

Показати ще

Дивіться сюжет про замах

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Харківській області невідомий обстріляв з гранатомета іномарку.