У вівторок, 3 липня, в місті Новомосковську прогримів потужний вибух: це сталося в квартирі одного з житлових будинків.

Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook прес-центр Нацполіціі Дніпропетровської області, в дев'ятиповерхівці спрацювала ручна граната Ф-1. Це сталося на кухні, де в кіптяві тепер стіни і підлога, сильно пошкоджено вікно. На щастя, від вибуху ніхто не постраждав.



Власницею квартири виявилася не працююча жінка 60 років, яка мешкає разом із 36-річним сином, який раніше сидів у в'язниці. Правоохоронці вилучили залишки гранати і порушили кримінальну справу. Винному загрожує до п'яти років позбавлення волі.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Польщі під одну з квартир підкинули гранату: рятувальники не змогли знешкодити боєприпас.



Популярні новини зараз

Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше

ТЦК обмежили повноваження: що більше не мають права робити

Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном

Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди

Показати ще