Одна людина загинула, ще двоє осіб поранені внслідок стрілянини у Дніпрі увечері, 24 липня.
За інформацією порталу "Інформатор", вистріли пролунали близько 20 години на проспекті Гагаріна в районі вулиці Абхазької.
Як розповіли журналістам очевидці, найімовірніше, стріляли з автоматів Калашникова. Кількість бандитів - двоє-троє.
Свідки інциденту пригадали, що по проспекту униз у бік центру їхав білий автомобіль. З неї вийшов чоловік і відкрив вогонь.
"Вистрілів було багато, безперервно, протягом хвилини, а може й довше. Злочинець поцілив у двох чоловіків, сів у машину і поїхав", - цитує портал очевидців.
У ЗСУ попередили про "смертельну зону": яке місто опинилося під загрозою
У Польщі запустили нові правила: що зміниться для українців
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Згодом один з автоматів копи знайшли трохи далі від місця злочину. Найімовірніше, правопорушники викинули його з машини.
Двох поранених госпіталізували у лікарню імені Мечникова. Пошук нападників триває.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", цього ж дня мажор на дорогому авто відкрив стрілянину по машині, де знаходилася вагітна жінка з дитиною.