Пожежі у Вищому адміністративному суді України немає. Повідомлення розмістили помилково.
Суд призупинив роботу, співробітників і відвідувачів евакуювали, однак ні вогню, ні пожежників не видно.
За інформацією ЗМІ, в будівлі суду нещодавно встановили нову систему оповіщення про надзвичайні події, і сьогодні вона спрацювала випадково.
У столичній Державній службі з надзвичайних ситуацій та Національній поліції повідомили, що нічого не знають про пожежу. При цьому близько 12 дня їм зателефонував анонім і повідомив, що будівлю замінували.
На місце інциденту виїхали фахівці-піротехніки.
У Європі хочуть залишити українських біженців без житла
ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
З сайту видалили повідомлення про пожежу і замінили його іншим: про припинення роботи у зв'язку із замінуванням.
Однак і це повідомлення пізніше прибрали.
Зазначимо, суд знаходиться в центрі Києва, неподалік від станції метро "Арсенальна".
Як повідомляв портал "Знай.ua", 7 червня, у Києві Вищий адміністративний суд розглядає справу журналіста Руслана Коцаби, якого підозрюють у державній зраді. Під будівлею зібралися активісти.