У Тернополі ввечері 14 грудня стався вибух на підприємстві "Будіндустрія" в бетонно-формувальному цеху. В результаті під завалами опинився один з працівників.

Про це повідомляє Politeka. Через вибух у будівлі комбінату частково зруйнувався дах. Обвалилася ділянка площею 576 м. кв.

"Під завалами бетонних конструкцій виявився працівник цеху, громадянин 1951 року народження, житель м Тернопіль", - розповіли рятувальники.

Але співробітникам ДСНС вдалося оперативно розібрати завали на підприємстві. О 20:55 постраждалого звільнили з-під бетонних уламків. Чоловіка передали працівникам центру екстреної медичної допомоги, які госпіталізували його в реанімаційне відділення Тернопільської міської лікарні №1.

Рятувальники поки не встановили попередню причину вибуху, але передбачається, що інцидент стався через порушення технологічного процесу. Остаточні висновки щодо причин і наслідків вибуху будуть прийняті після завершення детального вивчення обставин події. Будівлю повинна дослідити спеціальна комісія.

Популярні новини зараз

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків

Пільги для пенсіонерів у 2026 році: що можна отримати безкоштовно або зі знижкою

Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Запоріжжі житель постраждав через вибух невідомого предмета, який розірвався прямо у нього в руках. Чоловік розповів, що знайшов небезпечний предмет на вулиці.