Київська поліція врятувала від самогубства чоловіка, який хотів стрибнути з моста на Брест-Литовському шосе.

За інформацією Патрульної поліції України на сторінці у Facebook, перед цим чоловік намагався покінчити з життям іншим способом - він ножем порізав собі шию та намагався порізати вени на руках та ногах.

"Однак, це не дало бажаного результату й тоді він пішов на міст, з якого хотів стрибнути під колеса авто", - повідомили копи.

Патрульні викликали лікарів та зв'язались з сестрою чоловіка. Як виявилось, він перебуває на обліку в психіатрічній лікарні.

Чоловік також розповів правоохоронцям, що ним керував невідомий голос. Його відвезли до лікарні.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 26 червня: пропозиції тельцям, інтриги левів та розчарування водоліїв – прогноз для всіх знаків Зодіаку

Українцям приготували нову виплату у 4 тис. гривень, але не всім: хто потрапить у списки "обраних"

Пенсіонерам докинуть 1000 грн до пенсії: кому доплачуватимуть щомісяця

Хороших новин чекати не варто: експерти назвали три сценарії завершення війни в Україні

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Харкові 28-річний чоловік намагався покінчити з життям, стрибнувши з восьмого поверху багатоповерхівки, але він пережив падіння.