Компанія з чотирьох молодиків до смерті забила 40-річного чоловіка і зняла все це на відеокамеру.
Інцидент стався в селищі Буди Харківської області, передає сайт Vgorode.
Бездиханне тіло на узбіччі дороги вранці знайшли місцеві жителі і відразу ж викликали швидку допомогу та правоохоронців. Загиблим виявився чоловік, котрий проживав у цьому селі і зловживав спиртним. На його обличчі й тілі поліцейські виявили численні синці та ушкодження.
За попередньою інформацією, напередодні загибелі вночі жертва злочину мала конфлікт з нетверезою компанією молоді. Четверо хлопців від 17 до 24 років просто розважалися і за чарку горілки змушували чоловіка виконувати їхні забаганки: танцювати, повністю роздягтися тощо. Наймолодший знімав все на мобільний телефон.
Коли чоловік зупинився, аби перепочити, це розлютило одного з молодиків, і той сильно вдарив його по голові. Потім удари посипалися з усіх боків. Відлупцювавши людину, компанія покинула потерпілого на узбіччі і пішла геть.
Відстрочки, медкомісії, ТЦК та бронь: зміни у мобілізації, про які необхідно знати
Категорії українців, яких не мають права мобілізувати: хто уникне ТЦК
Українцям готують виплати по 2000 та 3000 грн: кому надійдуть гроші
Від ТЦК більше не сховатися: мобілізація дістанеться миттєво кожного ухилянта
Зараз двоє з чотирьох підозрюваних затримано в порядку статті 208 КПК України. Двоє інших учасників встановлені. Триває досудове розслідування.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Харкові жорстоко побили депутата облради.