Вбивця юристки Ірини Ноздровської міг діяти не один, а зі спільником.

Таку заяву зробив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Для мене залишається питанням, чи був убивця один", - заявив Луценко.

"Неправда, що фізичний стан підозрюваного не давав йому можливості перенести труп одному. Але все ж ми розробляємо версію, що там був хтось ще. Тим більше що під нігтями загиблої є сліди ДНК, чию приналежність встановлюємо", - зазначив він .

На питання, чи вірить він у версію, що Ноздровську вбив батько засудженого вбивці її сестри Юрій Россошанський, Луценко відповів, що вірить в наукові факти.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 8 січня: брехня Близнюків, проникливість Скорпіонів та скандали Водоліїв

Пенсіонерам "підтягнуть" виплати: хто отримає надбавки у січні

Пенсії по-новому: літнім українцям змінили правила нарахувань

Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості

Показати ще

"Один з фактів у тому, що під нігтями вбитої на правій руці були сліди ДНК іншої особи. І ці сліди збігаються з ДНК нинішнього підозрюваного. А у нього на лобі сліди, ідентичні тим, які залишені нігтями людської руки", - розповів він.

Дочка Ірини Ноздровської заявила про невинуватість Юрія Россошанського.

Нагадаємло, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у розслідуванні вбивства Ірини Ноздровської з'явилася нова деталь.