Стало відомо, що в Афганістані в результаті нападу терориста-смертника з вибуховим пристроєм загинули троє співробітників НАТО.
Про це повідомляється на сайті місії. Відзначається, що ще один представник місії і два бійці ВС Афганістану в результаті нападу отримали поранення.
Жахливий інцидент стався під час спільного патрулювання представників місії і афганських військових на сході країни.
Раніше Знай.uа писав, що стало відомо, що 22 липня, в районі Дера-Ісмаїл-Хан на північному заході Пакистану в результаті вибуху бомби постраждали не менше п'яти осіб, в тому числі місцевий політичний діяч. Про інцидент повідомив офіцер місцевої поліції Мухаммад Карім Хан, передає Geo.tv.


230 замість 220: Україна перейде на європейську напругу – як вплине на побутову техніку
Ціна газу на наступний опалювальний сезон: "Нафтогаз" прийняв важливе рішення
Любовний гороскоп на сьогодні, 26 квітня: ревнощі, несподівані зізнання і нові почуття – кого чекає романтика, а кого непорозуміння
Підвищення пенсій на 50%: хто з українців отримуватиме більше грошей
За словами офіцера поліції, інцидент стався під час політичного мітингу.
Відзначається, що в результаті події загинуло щонайменше шість мирних громадян.
Про це повідомляє видання Tolo News з посиланням на місцевих політиків.
"Терорист-смертник підірвав вибухівку біля воріт Міністерства з відновлення і розвитку сільських районів в Кабулі, в районі Даруламан, в результаті (атаки – ред.) загинули як мінімум шість осіб", - зазначається в повідомленні.
Також нагадаємо, терористи ИГИЛ заявили про загибель 35 російських і сирійських військових у провінції Дараа на півдні Сирії.
Про це повідомляється в Telegram-каналі Directorate 4, який займається моніторингом діяльності терористичних організацій.