У Києві 27 вересня сталася пожежа у будівлі Інституту харчових технологій, в результаті якого загинула людина.

Видання "Вести" дізналося ім'я жертви. Нею виявилась молода жінка на ім'я Лариса, яка працювала завідуючою лабораторією вузу. Один із викладачів розповів обставини події.

"Близько 19:00 в корпусі зазвучала пожежна сигналізація. Ми подумали, що, скоріше за все, пожежа почалася там, де курять студенти. Завідуюча лабораторією взяла вогнегасник в одній з аудиторій на 2 поверсі і сіла у ліфт, щоб доїхати до 8 поверху, оскільки тоді стало зрозуміло, що займання сталося саме там", - сказав співрозмовник.

Він додав, що ліфт із жінкою або зупинився сам, або його вимкнули пожежні, які прибули гасити полум'я. Цей ліфт був єдиним, який працював у корпусі.

Дивіться відео пожежі у будівлі столичного інституту

Популярні новини зараз

Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити

Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу

Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці

Мінус 270-400 грн з платіжки: як отримати знижку на електроенергію

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", пожежні приборкали полум'я у будівлі інституту близько 8-ї години вечора.