Поблизу міста Винники, що на Львівщині, помітили группу озброєних людей. Близько півсотні осіб швидше за все мали при собі й вибухівку, як повідомили копам очевидці.

Відповідні дані оприлюднила місцева поліція на сторінці у Facebook.

Співробітники Личаківського відділу, куди звернулися місцеві мешканці, поки що не оприлюднили остаточних висновків, але зазначили, що невідомі були у військовому однострої. На місце одразу відправили слідчо-оперативну групу.

"На вказаному місці правоохоронці виявили близько п'ятдесяти осіб у одностроях зі спеціальними засобами захисту.Наразі встановлюють особи громадян та проводять перевірку на наявність зброї, вибухівки та інших заборонених предметів", - зазначили у відомстві.

Популярні новини зараз

ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть

Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет

ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають

В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", копи затримали скандального перевертня у погонах, яких перебував у переліку зрадників України.