Журналісти провели власне розслідування і знайшли свідка автокатастрофи, в якій три роки тому загинув український музикант, лідер групи "Скрябін", Андрій Кузьменко.

Про це повідомляє "УНІАН".

Свідок стверджує, що ДТП не було випадковим - аварію підлаштували. У поліції про свідка знають, але його показань в матеріалах справи ніде немає.

Свідок розповів, що був ще один учасник ДТП. Автомобіль Honda затиснув машину Кузьми так, що він ніяк не міг ухилитися від молоковоза. Також він сказав, що ще протягом півгодини після аварії Андрій Кузьменко був живий. Журналісти намагалися зустрітися з водієм молоковоза, але той від зустрічі відмовився.

Колеги і друзі співака намагаються уникати відповідей на питання щодо їх версій аварії, проте відзначають, що Скрябін завжди був дуже уважним водієм.

Популярні новини зараз

Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять

"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

Показати ще

Хто винен у смерті Кузьми Скрябіна.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, про найсміливіші висловлювання Кузьми Скрябіна.