На Миколаївщині в курортному місті Коблево на одній із баз відпочинку поліцейські виявили тіло молодої жінки.
Про це повідомили у прес-службі Нацполіції області.
Як з'ясували копи, 41-річний чоловік запросив 35-річну кохану прогулятися біля моря та налагодити стосунки, адже пара напередодні посварилась. Проте побаченню не судилося стати романтичним.
На одній із баз відпочинку, де раніше працював підозрюваний, після кількох випитих чарок, чоловік накинувся на свою жертву, почав бити, а потім задушив. Її тіло залишив прямо посеред зони відпочинку.
Люди, які виявили бездиханну жінку, викликали поліцейських. Згодом знайшлися і свідки, які бачили, як чоловік, весь у крові, біжить у напрямку моря.
На Україну насувається "велика вода": які міста виявляться під "ударом"
Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають
"Дитина – це не мішок": експерт про реформу старшої школи
Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
Чоловіка затримали. Наразі правоохоронці проводять розслідування. Винний тепер проведе наступні 15 років за ґратами.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Запоріжжі по-звірячому вбили голову ОСББ прямо на очах у сусідів.