Моторошна аварія сталася увечері, 14 листопада, на трасі Миколаїв-Одеса: там зіткнулися мікроавтобус Mercedes та ВАЗ.
Як повідомляють у групі dtp.kiev.ua в соціальній мережі Facebook, за попередньою інформацією, водій мікроавтобуса не впорався з керуванням і вилетів на смугу зустрічного руху, де врізався в легковий автомобіль.
Від удару ВАЗ отримав суттєві пошкодження, а рятувальникам довелося витратити чимало часу, аби визволити водія, якого затисло металом. Бригада лікарів швидкої медичної допомоги госпіталізувала чоловіка.
"ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
ТЦК не мають право чіпати цю вікову категорію: як захиститись раз і назавжди
Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
За словами очевидців, водій мікроавтобуса на момент аварії перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Нині на місці працюють правоохоронці, котрі з’ясовують усі обставини інциденту.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", столичні правоохоронці затримали винуватця смертельної аварії на перехресті вулиць Туполєва та Стеценко. Ним виявився заступник сервісного центру МВС Володимир Найда.