У вівторок ввечері, 1 травня, у Львові сталася страшна дорожньо-транспортна пригода. На вулиці Городоцькій Daewoo Sens на великий швидкості влетів в Opel, в якому, крім водія, знаходилася молода жінка з немовлям.
Про подію повідомили в прес-службі Національної поліції Львівської області. Так, за кермом Daewoo Sens перебував 27-річний львів'янин, автомобілем Opel керував 43-річний житель Львова.
В результаті зіткнення тілесні ушкодження отримали водій Daewoo, його пасажирка і новонароджена дитина. Зараз правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео
Друга індексація за рік: українцям можуть знову підвищити пенсії
Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це
Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що 28 квітня, у суботу, сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода на трасі "Київ-Черкаси". В аварії загинули двоє: чоловік і трирічна дитина. Відомо, що джип Kyron і Lada зіткнулися на великій швидкості, об'їжджаючи ями на дорозі.
Ще в одній аварії постраждав водій
28 квітня по вулиці Марії Лисиченко міста Дніпра сталася велика аварія, в результаті якої сильно постраждав водій. Черговий караул рятувальників, який прибув на місце аварії, за допомогою спецобладнання зрізав стійки і двері мікроавтобуса "Mazda Bongo", де був затиснутий водій, і передав потерпілого працівникам швидкої медичної допомоги.
Дивіться: Кривий Ріг не може оговтатися від страшної ДТП
Як повідомляв портал "Знай.ua", поблизу міста Стрий, що на Львівщині, на автодорозі "Київ-Чоп" водій врізався в авто патрульних.
За даними місцевого управління поліції, власник автомобіля Mazda CX-5, рухаючись в бік Львова, скоїв наїзд на освітленому нерегульованому пішохідному переході. Машина за інерцією проїхала ще близько сотні метрів, потім водій вийшов з салону і спробував втекти.