У Солом'янському районі Києва на вулиці Антонова сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода.
ДТП на Антонова


На своїй сторінці в Facebook спільнота "Київ Оперативний" публікує фото аварії.
ДТП на Антонова


"Велика дорожньо-транспортна пригода сталася на Антонова, 2/32, біля Солом'янського парку. За попередньою інформацією, водій автомобіля Lexus на повному ходу в'їхав в задню частину Daewoo, від чого останнього відкинуло на зустрічний позашляховик Toyota", - пише спільнота.
Торкнеться мешканців 9 областей: пенсіонери отримають пристойні доплати до пенсій
З липня прийде нова допомога: хто буде отримувати 4500 гривень щомісяця
Розширення мобілізації: ТЦК прийдуть за чоловіками з відстрочкою – кого торкнеться
Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
ДТП на Антонова
Разом з тим Dtp.kiev.ua в Facebook повідомляє, що Lexus влетів у Daewoo Lanos, коли той майже зупинився, щоб зробити поворот.
ДТП на Антонова
Удар був настільки сильним, що Lanos відкинуло на зустрічну смугу, де він врізається в Toyota.
ДТП на Антонова
"Є постраждалі. На місці працюють швидка допомога, патрульна поліція і слідчо-оперативна група", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що 16 листопада на проспекті Лобановського в страшній ДТП постраждали п'ять автомобілів. Рух на проспекті зупинили.