У вівторок вночі, 1 серпня, на території окупованого Луганська прогримів потужний вибух: невідомі підірвали пам'ятник проросійським бойовикам, які самі себе називають ополченцями.

Сепаратистські ЗМІ поспішили повідомити, що прогриміло близько другої ночі, а гуркіт був настільки гучним, що його було чутно не тільки в парку Дружби народів, але і в сусідніх районах.



Так звана луганська "народна міліція" вже з'ясувала, що вибуховий пристрій закріпили на саму скульптуру, а не поруч з нею. В результаті пам'ятник встояв, і ушкодилася лише його частина. До ранку місцеві комунальники вже накрили пошкоджений пам'ятник тентом.



Пам'ятник відкрили в 2015 році так званим "ополченцям" і "козакам", які нібито борються за мирне життя окупованої території.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в понеділок в Одесі згоріло ще одне кафе.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Графіки відключення світла можуть скасувати

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Показати ще