17 лютого, в Аулах, що недалеко від Кам'янського, були знайдені тіла людей без ознак життя.

Про це повідомляє "Репортер".

У житловому приміщенні в різних позах лежали трупи двох жінок і трьох чоловіків. За наявними даними, які озвучив анонімне джерело, серед них були як жителі Аул, так і Кам'янського. Вік померлих приблизно 30-45 років.

Інформацію про п'ять трупів, виявлених на території Аул, підтвердили в черговій частині поліції Дніпропетровської області.

Крім того повідомляється, що під час огляду тіл явних ознак насильницької смерті не виявлено. За попередньою версією правоохоронців, всі п'ятеро могли померти від передозування наркотичними речовинами.

Загадкова смерть у селищі Аули - 5 трупів без ознак насильства.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російські бойовики спеціально вбивали дітей.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам додадуть 1000 гривень

Гороскоп на тиждень 19-25 січня для всіх знаків Зодіаку: позбавлення Водоліїв, спокуса Скорпіонів та успіх Овнів

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще