У ході масових зіткнень в Одесі проти забудови у Міському саду постраждали шість поліцейських.
Про це поінформувала прес-служба Національної поліції України.
"В Одесі під час акції щодо недопущення будівництва на території міського саду Одеси група осіб у балаклаві спровокувала конфлікт з поліцейськими. Тілесні ушкодження отримали шість правоохоронців", - йдеться в повідомленні.
Керівник одеської поліції Дмитро Головін заявив, що ні один з активістів не постраждав.
За фактом інциденту порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 296 КК України - хуліганство. Також правоохоронні органи вирішують питання про відкриття кримінального провадження за ст. 345 погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.
Гороскоп на сьогодні, 16 травня: кому чекати раптові витрати та конфлікти у п'ятницю
Українцям за кордоном встановили нові правила: військовий облік, ТЦК, паспорти
Українців попередили щодо паспортів: що треба знати
Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей
У той же час, за відомостями ЗМІ, в ході бійки сторони застосовували кийки, сльозогінний газ та вибухові пакети.
Нагадаємо, в Миколаєві правоохоронні органи перекрили канал торгівлі людьми: вчитель хореографії відправляв своїх учениць в Туреччину нібито танцювати в нічних клубах, на ділі ж дівчата потрапляли в даний фінансове рабство.
Крім того, масштабна дорожньо-транспортна пригода паралізувало рух на Повітрофлотському проспекті в Києві 15 листопада.
Дивіться сюжет про бійку
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Україні евакуюють великі аеропорти.