У метро Мінська у дівчини спалахнув рюкзак.

Причиною стало загоряння акумулятор для електронної сигарети, повідомила прес-служба Мінського метрополітена.

Інцидент трапився вчора ввечері на вході на станцію "Площа Перемоги", співробітник УВС з охорони метрополітену протягом декількох секунд ліквідував загоряння.

"Всі станції і об'єкти Мінського метрополітену в достатній кількості обладнані сучасними системами пожежної автоматики та засобами пожежогасіння, а співробітники навчені застосовувати їх в разі загоряння. Але, як бачимо на записі, - інцидент, що стався на станції метро "Площа Перемоги" не зажадав застосування вогнегасника", - заявили у метро.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у результаті довготривалих досліджень вченими було доведено, що електронні сигарети можуть завдати більше шкоди людському здоров'ю, ніж звичайні сигарети, адже вони містять токсичні речовини.

Популярні новини зараз

Нові правила мобілізації: жінок просять з'явитись в ТЦК – кого чекають в першу чергу

Окрім пільг та субсидій: українці отримають нову допомогу

Немає грошей – йди воюй: нардеп закликав змінити систему штрафів від ТЦК

Контролери ходитимуть по квартирах після 16:00: не ховайтеся – інакше платіжка здивує

Показати ще