8 січня український літак зі 180 пасажирами на борту розбився в Ірані. Боїнг 737 авіакомпанії "Міжнародні українські авіалінії" впав майже відразу після злету. Попередня причина — технічні проблеми лайнера. У мережі з'явилося відео моменту падіння українського літака, який розбився неподалік від аеропорту імама Хомейні.
На відео видно, як літак вдалині різко знижується, а при зіткненні з землею з'являється яскравий спалах. Борт прямував рейсом Тегеран-Київ. За даними видання Al-Hadath, український Боїнг 737 був випадково збитий іранськими ППО. Проте офіційного підтвердження немає. Водночас за версією агентства Tasnim, він зазнав аварії через технічні проблеми, що виникли після злету.
З'явилася інформація, що падіння літака сталося внаслідок випадкового потрапляння ракети. У повідомлення у Strategic Sentinel у Twitter йдеться про те, що "Аль-Хадат заявив, що рейс №Uriaine International Airlines #UIA №UIA № PS752 B737, який злетів у #Техран #Іран, був випадково збитий зенітними підрозділами в місті".
Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом
Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати
Нагадаємо, український літак розбився в Ірані одразу після зльоту
Як повідомляв портал "Знай.ua", на відомому курорті розбився вертоліт з дітьми: країна оплакує непоправну втрату
Також "Знай.ua" писав, авіакатастрофа у Казахстані з десятками загиблих: з'явився запис переговорів з пілотами літака