У п'ятницю, 21 червня в Черкасах попрощалися з журналістом Вадимом Комаровим, який помер напередодні.

Цю інформацію повідомили в пресс-службе Черкаської облради.

"Сьогодні в Черкасах попрощалися з черкаським журналістом і активістом Вадимом Комаровим, який після нападу невідомого і отримання важких ударів по голові тривалий час знаходився в комі. Церемонія прощання пройшла в будівлі обласної філармонії". йдеться в повідомленні

Популярні новини зараз

"Критична" сума – 5000 гривень: банки встановлюють тотальний контроль за клієнтами

Судний день або масовий психоз 5 липня: пророцтво "нової Ванги" змушуєте нервувати, починається вже

Пенсіонерам доплачуватимуть понад 800 грн щомісяця: кому пощастить

ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається

Показати ще

Нагадаємо, що в п'ятницю, 21 червня, відбулися похорони вбитої 11-річної Даші Лук'яненко. Траурна церемонія проходить в Іванівці Одеської області, де жила дівчинка.

Як стало відомо, тіло дівчинки за тиждень встигло розкластися, що і стало причиною поспіху в організації прощальної церемонії. На похороні маленької Даші плакали всі, навіть чоловіки. Мама дівчинки була не в собі від горя і кричала.

Раніше Знай.uа повідомляв, слідом за Дашею Лук'яненко загинула ще одна дитина.

Також Знай.uа писав, убивця Даші Лук'яненко визнав провину.