Під Києвом легкомоторний літак АН 2 не долетів до аеропорту і впав.

На борту перебувало три людини.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Передає "Сегодня"

Фото з місця подій

Спочатку говорилося про те, що літак пропав з радарів. Висловлювалися думки про те, що судно розбилося. Приблизно о 13: 00 командир судна повідомив, що через технічні неполадки йому доведеться приземлитися на воду. Літак пробув у повітрі приблизно 20 хвилин, а після здійснив екстрену посадку в озеро на території рибгоспу біля Житомирської траси.

Популярні новини зараз

У космос відправили 2,5 тисячі медуз - повернулися 60 тисяч: результат експерименту NASA налякав учених

Діють на газ, тепло та воду: уряд визначився з тарифами на комуналку

Понад 1500 грн до пенсії: ПФУ відзвітував про солідне підвищення, але не для всіх

Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував

Показати ще

Кукурузник перекинувся. Пілот зумів виплисти на берег і покликати на допомогу. У той же час всередині літака було дві людини.
Пілот відмовився давати коментарі журналістам. Швидка допомога прибула на місце і забрала двох членів екіпажу, їх стан в нормі.

"На місце події відразу було направлено пожежно-рятувальний підрозділ. А також водолазне відділення. По прибуттю на місце наші водолази дістали з кабіни літака ще двох осіб. Це були чоловіки. Їх доставили на берег і передали працівникам медичної служби",-прокоментувала катастрофу прес-секретар Управління ДСНС в М. Києві Світлана Водолага.

Судно все ще знаходиться в озері. На місці працюють копи і рятувальники, проводиться опитування очевидців.

Нагадаємо, Катастрофа МН17 на Донбасі: з'явилися неспростовні факти про зловісного " Бук"

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Всю країну поставила на вуха авіакатастрофа

Також "Знай.ua" писав про те, що 100-річний ветеран Другої світової зважився на справжній екстрім