У неділю, 31 березня, рано вранці на 80-му кілометрі траси "Київ — Харків" сталась страшна аварія. Рейсовий автобус зіткнувся з легковим Citroеnën.
Про це інформують "Факти".
За попередніми даними, в салоні автобуса перебувало близько двох десятків пасажирів. У легковику їхало три людини.
Як стало відомо, саме пасажирський автобус протаранив іномарку, яка їхала попереду. Обидва транспортні засоби рухалися у бік Києва.
Гороскоп на сьогодні 17 січня: натхнення Тельців, очищення Дів та виснаження Риб
Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки
Зазначається, що видимість на автотрасі була поганою через густий туман. Від потужного удару Citroеnën викинуло на узбіччя.
За попередніми даними, водій та один з пасажирів загинули на місці, ще одного пасажира госпіталізували до лікарні міста Березань.
За непідтвердженими поки даними, всі постраждалі — громадяни Китаю. Також отримали травми деякі пасажири автобуса. Чотирьом пасажирам медики надали допомогу на місці, а одну пасажирку забрала "швидка".
Розпочато розслідування причин цієї страшної трагедії.
Нагадаємо, в Одесі сталась смертельна аварія. Автомобіль Opel скоїв наїзд на співробітників Нацгвардії. Один нацгвардієць загинув. Опубліковано моторошне відео з місця трагічної події.
Як повідомляв раніше портал Знай.ua, у центрі Києва зіткнулись дві іномарки, в результаті чого одна машина влетіла в огорожу та знесла світлофор.
Також портал Знай.ua писав, що в україні посилять відповідальність для власників нерозмитнених авто. До того ж поліцейські розпочнуть "сафарі" на євробляхи, штрафів не уникнуть навіть власники тих машин, які просто стоять у гаражі. Пошук авто, що порушують митне законодавство, будуть проводити за даними митниці.