У Львові сталася моторошна ДТП. Водій збив молоду жінку на смерть і втік з місця події. Правоохоронці розшукали та затримали водія, який був тоді за кермом автівки. Ним виявився 25-річний працівник поліції.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Львівщини.

"Під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівники Головного управління Нацполіції Львівщини, Управління Департаменту внутрішньої безпеки та обласної прокуратури встановили особу водія-втікача та його місце перебування. Ним виявився 25-річний львів’янин, працівник поліції. Зловмисник затриманий", - йдеться в повідомленні.

Аварія сталась у неділю, 30 грудня, близько 06.50 на вулиці Івана Франка у Львові. Водій автомобіля марки "БМВ" на іноземній реєстрації скоїв наїзд на 25-річну мешканку Жидачівського району. Вона померла на місці від отриманих травм. Водій втік з місця ДТП, покинувши своє авто за кількасот метрів від зупинки. Очевидці стверджують, що у автівці перебували декілька жінок, а водій був у стані алкогольного сп'яіння.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготуватися: змусять відзвітувати про кожну отриману копійку

Які спеціалісти будуть затребувані у Німеччині у 2026 році

Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають

Пенсіонерам додадуть 1000 гривень

Показати ще

За фактом події поліція почала карну справу за статтею "Порушення правил безпеки дорожнього руху". Якщо суд визнає водія винним, йому загрожує від 3 до 8 років в’язниці з позбавленням права керувати автомобілем терміном до 3 років.

Працівник львівської поліції Ігор Зінкевич повідомив у Facebook, що затриманого звуть Олег Лещишин. Він також додав, що інформування населення щодо того, кого саме підозрюють, не поводилося для законного рішення підозрюваному.

Нагадаємо, киянка, яка втопила власних дітей, уникне покарання: спливли скандальні подробиці.

Як повідомляв "Знай.uа", смертельна ДТП з вантажівками перетворила дорогу на пекло на Землі: частини тіла збирали по заметах.

Раніше "Знай.uа" писав, непрацюючий світлофор перетворив автомобілі на місиво: у Києві сталася масштабна ДТП.