23 грудня російські окупаційні війська не порушували режим припинення вогню і жоден український військовий не постраждав. Про це повідомляє прес-сцентр штабу ООС.
"За даними розвідки, 23 грудня в результаті невмілого поводження із зброєю в ході заходів бойової підготовки один окупант загинув і двоє отримали поранення", - йдеться в тексті повідомлення.
Правда, вже сьогодні, 24 грудня, сепаратисти відкрили вогонь по позиціях українських військових з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів в районі селища Піски на Донецькому напрямку.
"Протягом доби ворог відкрив вогонь по позиціях українських військових з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів в районі селища Піски. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил протягом поточної доби немає", - підсумували у прес-центрі.
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку
У які дні тижня найвигідніше міняти валюту: українцям підказали корисний лайфхак
Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах
Втрат серед військовослужбовців збройних сил протягом поточної доби немає.
Знай.uа писав, Україна збирається повернути ядерну зброю: до кошмару Путіна залишилось 88 днів.