До кінця цього місяця Європейський парламент розгляне питання про наділення України автономними торговими преференціями.

Як повідомляє "Європейська правда", про це розповіла Олена Трофімцева, заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції.

Трофімцева повідомила, що Україна безперервно веде переговори із західними партнерами. Правда, інформація про те, що Європарламент висуне на порядок денний питання про додаткові пільги до кінця березня, поки що неофіційна.

Нагадаємо, Єврокомісія пообіцяла дати Україні додаткові квоти по тарифам в кінці минулого року. Їх нададуть в якості додаткових преференцій, щоб не переробляти Угоду про Асоціацію Україна - Євросоюз.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що уряд Чехії спростив процедуру працевлаштування для українців.

Популярні новини зараз

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

Засипе снігом до 15 см: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на Новий рік

Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Показати ще