800 скульптур, що стоять навколо села Фуреаі-Секібуцу-но-Сато у префектурі Тояма, сфотографував японський фотограф Кен Окі, який працює під псевдонімом Юкісон (Yukison).

Цікаво, що назва цього населеного пункту перекладається як "село, де можна зустріти буддистські статуї", пише Demilked.

На таку величезну кількість кам'яних пам'ятників Юкісон натрапив випадково, під час подорожі. За його словами, він відчув себе так, немов випадково знайшов якусь заборонену зону.

Парк скульптур був заснований Муцуо Фурукавою. Тут можна побачити скульптури буддистських монахів і божеств, а також знайомих Муцуо.

Читайте також: Сюрреалістичні фотографії українки підкорили світ

Популярні новини зараз

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Банки по-новому відслідковуватимуть перекази: за що можуть заблокувати рахунок

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують

Показати ще

Чоловік хотів перетворити парк у популярну туристичну визначну пам'ятку, куди люди приїжджали б, щоб розслабитися. Проте щось пішло не так, потоку відвідувачів сюди не спостерігалося, а фігури потемніли від часу і тепер справляють гнітюче враження.

Як писав "Знай.ua", моторошні та водночас вражаючі людські скульптури виготовляє талановита австралійська майстрия Фрейя Джоббінс.