У Службі безпеки України прокоментували інформацію про те, що в Донецьку був ліквідований один з ватажків бойовиків Михайло Толстих з позивним "Гіві".

"Я не підтверджую цю інформацію, ми повинні її перевірити. З того боку, де влада в руках терористів, інформація буде перевірятися, ми поки не даємо коментарів", - сказав радник глави спецслужби Юрій Тандіт в ефірі "112 Україна".

Однак він припустив, що це робота спецслужб.

"Очевидно, що фейкова "Новоросія" не мала продовження, і можливо, люди, які були з цим пов'язані, зачищаються службами. Але це припущення", - зазначив Тандіт.

Читайте також: Всю охорону бойовика Гіві ліквідували

Популярні новини зараз

ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що кремлівські медіа підтвердили, що ватажка бойовиків Михайла Толстих, більш відомого на прізвисько Гіві, ліквідували в окупованому Донецьку.

Бойовики назвали його вбивство терактом. Але поки не визначилися точно, кого в цьому звинуватити. Про всяк випадок назвали інцидент "продовженням терористичної війни, розпочатої київської хунтою проти Донбасу".