Мешканці селища Птича Дубенського району Рівненської області приїхали до обласного центру відстоювати статус місцевої церкви. Під будівлею ОДА вони вимагають від депутатів не передавати святиню у керівництво Московського патріархату.
"Ми проти духовного полону. Не віддавайте надбання наших пращурів у власність Москви", - скандують учасники акції.
Віряни налаштовані рішуче та збираються йти до кінця. Вони вимагають термінових переговорів з депутатами та негайного повернення церкви.
Нещодавно у Рівному вже проходив мітинг з приводу тої самої церкви. На площі біля ОДА зібралися близько 300 осіб.
Читайте також: Священики провели богослужіння у стилі "Зоряних війн" (відео)
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Нагадаємо, вчора стало відомо, що скандального спікера РПЦ Чапліна звільнили. Під час посту він вечеряв у McDonald`s бургером та наггетсами.