Вчора 19 березня, у Дніпропетровську на Краснопільському кладовищі попрощалися з ще 16 неопізнаними військовослужбовцями, які загинули в зоні проведення АТО.

Про це повідомив департамент взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи дніпропетровської обласної адміністрації.

У Дніпропетровську на Краснопільському кладовищі вже було поховано 162 неопізнаних військовослужбовців, загиблих в зоні АТО. З них 16 були поховані вчора. На трунахзагиблих написаны лише реєстраційні номери. Згодом імена бійців сподіваються встановити.по результатами ДНК-експертизи

За даними департаменту, всього в Дніпропетровську поховано 162 бійця. За результатами експертизи ДНК, на сьогодні вдалося встановити особу вже 36 військових з 162 загиблих. Серед них жителі Дніпропетровської, Львівської, Івано-Франківської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Донецької, Луганської та Волинської областей.

Уже здійснено перепоховання 27 з них за бажанням рідних. Ще двох планується перепоховати найближчим часом.

Популярні новини зараз

ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні

Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться

Індексацію розширили: хто отримає більше у березні

За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити

Показати ще

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровську буде створено єдиний центр ідентифікації загиблих в АТО. Поки що неопізнаних бійців ховають на "Алеї героїв АТО". Всі ДНК-експертизи тіл буде здійснювати лабораторії Міністерства внутрішніх справ, що полегшить процес їх впізнання родичами.