У 2016 році "Укрзалізниця" не буде підвищувати тарифи на пасажирські перевезення. Про це повідомили РБК-Україна.

В.о. голови правління Олександр Завгородій заявив на засіданні правління, що на пасажирські перевезення ціни в цьому році рости не будуть. Згідно його твердженням, буде прослідковуватись подорожчання тарифів на потяги першого класу "Інтерсіті", воно становитиме 5%.

Також Завгородній заявив, що тарифи підвищаться на 15% для вантажних перевезень. "Укрзалізниця" планує в 2016 році отримати дохід в розмірі 77,4 млрд. грн.

Спільний фінансовий план передбачає отримання доходу на суму 77,4 млрд. грн., але це передбачає підвищення тарифів на 15%. – Заявив Олександр Завгородній.

Читайте також: Україна продасть 450 держоб'єктів за 17 млрд грн

Популярні новини зараз

Польські банки можуть почати перевірку карток українців

Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Показати ще

Раніше Інтерфакс заявляв, що вартість проїзного квитка в поїзді №105 сполученням Київ-Одеса і поїзді №91 сполученням Київ-Львів значно виросте в кінці березня 2016 року.