У Москві з величезним розмахом відсвяткував своє весілля син російського медіамагната Михайла Гуцерієва.

Весілля Саїда Гуцерієва відвідали не лише рідні та близькі молодої пари, а й зірки світового масштабу: Елтон Джон, Дженніфер Лопес, Стінг, Патриція Каас, Бейонсе і Іглесіас. Провідною була народна артистка Інгушетії Тамара Яндієва. Всього зібралося близько 600 чоловік.

Запросити на приватну вечірку Дженніфер Лопес коштує 5 мільйонів євро, а Елтона Джона - сім.

На весіллі також був присутній перший президент Інгушетії Руслан Аушев, звідки родом Дружину для сина медіамагната Гуцерієвичі шукала чотири роки.

Плаття нареченої від Elie Saab замовляли Франції. Його вага близько 25 кілограм.

Популярні новини зараз

На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити

Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано

Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати

Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка

Показати ще

Читайте також:

Михайло Гуцаріев - російський підприємець, доктор економічних наук, член Спілки письменників Росії. Власник компаній АТ НК "Русснефть", ВАТ "Російське вугілля", ПАТ "Моспромстрой", ПАТ "Бінбанк", а також власник британської компанії GCM Global Energy Inc. з річним оборотом в 1 мільярд доларів (остання видобуває нафту в Азербайджані і Казахстані). Контролює великі активи в сфері нерухомості (в тому числі готель "Національ", Петровський пасаж і Смоленський пасаж в Москві).

Його статок на 2015 рік склав 2,4 мільярда доларів.