Двоє людей загинули зоопарку китайської провінції Ляонін через спробу одного з них зробити селфі з моржем.
Один з відвідувачів зоопарку вирішив зробити селфі з моржем і відправити знімки друзям через месенджер WeChat. Але після того, як китаєць кілька разів сфотографувався і зняв відео на фоні тварини, морж накнувся на нього ззаду й потягнув у басейн, пише Лента.ru з посиланням на портал CNet.
Рятувати чоловіка кинувся працівник зоопарку, котрий більше 10 років приглядав за моржем. Він стрибнув у басейн і спробував врятувати потопаючого. Проте результати його спроби виявилися невтішними: і він, і любитель селфі потонули.
Читайте також: Мода на селфі приносить прибутки косметологам
Зоопарк виплатив родині загиблого відвідувача компенсацію в розмірі 137 тисяч доларів.
Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках
Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Любителі селфі не тільки гинуть самі заради гарних кадрів, а й калічать тварин, з якими фотографуються. Наприклад у лютому цього року в одному з китайських зоопарків четверо відвідувачів вирішили "заселфитися" з павичами. Туристи передавали птахів з рук в руки і висмикували їм з хвостів пір'я. У підсумку перший павич 12 лютого помер від переляку і больового шоку, а через три дні така ж доля спіткала й другого птаха.