У мережу потрапило резонансне відео, в якому народний депутат Артем Вітко виспівує хвалебні пісні про Адольфа Гітлера.
Ролик був опублікований на Youtube.
Депутат Вітко, який раніше був членом Радикальної партії Олега Ляшка, п'є алкоголь на задньому сидінні автомобіля і підспівує одній з пісень російського наци-скінхед гурту "Русский корпус" "Адольф Гітлер разом з нами".
Варто зазначити, що вищезгаданий народний депутат наразі на сайті Верховної Ради значиться членом групи парламентських зв'язків Україна - Ізраїль.
Це вже не перший подібний випадок з Артемом Вітко. Рік тому в мережі з'явився запис програми за участю депутата. У прямому ефірі він з'явився п'яним, лаявся і вів агресивні суперечки з ведучим.
Засипе снігом до 15 см: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на Новий рік
Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації
ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Читайте також: Добкін побажав, щоб "Янукович-дідусь прийшов"
Нагадаємо, економісти VoxUkraine провівши дослідження визначили найбрехливішого народного обранця. Перевіривши висловлювання депутатів на суперечливі і недостовірні тези експерти зробили висновок, що найлукавішим політиком є Юлія Тимошенко.