Російський ресурс опублікував відео з місця вбивства бойовика "ДНР" Михайла Толстих, більше відомого під позивним Гіві.

Відео опублікував портал Life.ru.

Як повідомляють журналісти, ліквідація ватажка бойовиків сталася на базі батальйону "Сомалі" в Донецьку. На відео чітко видно, що будівля сильно пошкоджена. Вказується, що пожежу, яка почалася після вибуху, ліквідовано.

Читайте також: Ветеран АТО відповів на браваду Гіві

Як повідомляв раніше "Знай.ua", кремлівські медіа підтвердили, що ватажка бойовиків Михайла Толстих, більш відомого на прізвисько Гіві, ліквідували в окупованому Донецьку.

Популярні новини зараз

Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог

Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення

В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання

АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне

Показати ще

Бойовики назвали його вбивство терактом. Але поки не визначилися точно, кого в цьому звинуватити. Про всяк випадок назвали інцидент "продовженням терористичної війни, розпочатої київською хунтою проти Донбасу".

Крім того, військовий експерт Юрій Бутусов озвучив у Facebook версії вбивства бойовика.