Скандальний сайт "Миротворець", не зважаючи на усі протести та навіть закриття, знову опублікував список акредитованих на окупованому Донбасі іноземних журналістів, які співпрацюють з Російською Федерацією. Про це йдеться в повідомленні прес-центру сайту.
Цього разу це 293 прізвища журналістів зі Швейцарії, Франції, Японії, США, Сирії, Польщі, Нідерландів, КНДР, Китаю, Італії, Іспанії, Грузії, Німеччини, Великобританії, Болгарії, Вірменії, Азербайджану, Австрії, а також 4 - з України.
"Ми довго не могли зважитися, і все-таки зважилися на це. Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України", - йдеться в повідомленні на сайті, де викладено відповідний список.
Нагадаємо, що оприлюднення сайтом "Миротворець" особистих даних журналістів, які отримали акредитацію на тимчасово окупованих територіях Донбасу, шкодить репутації України. Про це раніше заявляв глава Представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський.
Читайте також: Українські контрабандисти забезпечують товарами магазини у "ДНР"
До 20 години на добу без електрики: у Раді дали тривожний прогноз щодо відключень світла
Навіть не подачка, а насмішка: пенсіонерам доплатять по 50 грн
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
"Те, що сталося з" Миротворцем "- це така подія, яка може бути дуже негативним наслідком для України", - заявив Томбінський.
Він зазначав, що інвестиція в репутаційний капітал України є важливим фактором для збереження іноземних друзів.