Український співак і танцюрист MONATIK представив кліп на пісню "Кружит". В ньому вісім абсолютно різних пар виконали енергійний танець.

Кліп, так само, як і пісня, є дуже невимушеним та легким. Спеціального для зйомок підібрали відповідне місто - Одесу. Під променями сонця хлопці та дівчата насолоджуються від кохання одне до одного.

"Спочатку нам було важко, адже для декого це був перший танцювальний досвід. Але потім ми звикли та зняли чудовий кліп. Знімальний процес був просто незабутнім", - цитує Монатика showbiz.ua.

Режисером цього кліпу стала Таня Муіньо. Танець поставив Денис Стульников, а весь процес фільмував Микита Кузьменко. Пісня "Кружит" увійшла до другого альбому співака "MONATIK. Звучит".

Читайте також: Музиканти з РHCP стали бандуристами

Популярні новини зараз

Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку

Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання

Показати ще

Музиканти каліфорнійського гурту Red Hot Chili Peppers, які виступлять у Києві 6 липня, на одинь стали українцями. Гітарист рокерів Флі зіграв на бандурі.