В Австралії дослідники із національного університету визначили, скільки годин на тиждень краще працювати, щоб залишатися фізично здоровим та не виснажитися емоційно.

Результати дослідження опубліковані у Social Science & Medicine.

У ході експерименту, в якому прийняли участь більше восьми тисяч добровольців, виявилося, що без шкоди для самопочуття та розумової діяльності краще за все працювати не більше 39 годин з розрахунку на 5 робочих днів.

Читайте також: Хто не працює, той їсть: чи потрібно скорочувати робочий час

Якщо працівники змушені залишатися виконувати доручення керівництва у понаднормовий час, то це може негативно вплинути на психіку та спровокувати затяжну депресію. Головна причина тому – брак власного простору та дозвілля, адже люди буквально "перегорають", якщо відпочивають дуже рідко. Крім того, ніколи не слід забувати про обідню перерву.

Популярні новини зараз

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося

Фанати засудили Могилевську за заохочення доньки: "Не зробили висновків..."

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

Показати ще

Експерти впевнені, що дві третини країн світу повинні на законодавчому рівні переглянути робочий час, адже більшість громадян працює більше, ніж це припустимо. Переважно, до такої категорії потрапляють люди віком від 24 до 65 років.

Складніше всього у цій ситуації саме жінкам, адже окрім безпосередніх трудових обов'язків, на їх плечах лежать ще й домашні клопоти.

Нагадаємо,раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як вплине скорочення робочого часу на працівників.