Корпорація Google спільно зі студією Warner Bros. запустила навчальну платформу з програмування для дівчаток Made with Code, де вчителем буде головна героїня фільму "Диво-жінка" - Діана.
Про це повідомили у блозі Google.
Юні програмістки завдяки блочному інтерфейсу задаватимуть Діані різні команди переміщення та дій. Учням доступні різні оператори логіки та циклів: стрибки, біг, блокування щитом, використання Лассо Істини і інші.
Зазначимо, що Google запустила Made with Code у 2014 році для дівчаток середнього та старшого шкільного віку. У компанії сподіваються, що цей проект збільшить кількість жінок-програмістів та розробниць комп'ютерних ігор у майбутньому.
Українська прем'єра "Диво-жінки" відбулась 1 червня.
Соціальні виплати призначатимуть за новими правилами: що зміниться для українців з липня
Мобільний зв’язок - лише з паспортом: українцям готують нові правила, інакше заблокують SIM-карту
Головне за 15 червня: ТЦК більше не прийде, пенсії доведеться повернути, а крупи у супермаркетах стали небезпечними
"Холодний душ" від ПриватБанку: українцям масово блокують доступ до грошей - є лише кілька днів
Як повідомляв портал "Знай.ua", корпорація Microsoft оновила сервіс відеодзвінків Skype та зробила його схожим на більшість популярних месенджерів.