У Лівані офіційно заборонили показ супергеройської стрічки студії Warner Bros. "Диво-жінка".
За інформацією Deadline, причини такого рішення не розголошують, але ймовірно, ліванці вирішили бойкотувати фільм через те, що головну роль у ньому виконала Галь Гадот, яка служила в Армії оборони Ізраїля.
Рішення заборонити "Диво-жінку" ініціювали у Міністерстві економіки і торгівлі Лівану. Цю інформацію підтвердило ліванське представництво Warner Bros. У прокаті фільм мав вийти у 15 кінотеатрах по всій країні.
Цікаво, що раніше у Лівані спокійно транслювали фільми за участю Гадот. Минулої весни у прокат вийшов "Бетмен проти Супермена", де вона також грала Диво-жінку. Ще раніше мешканці країни Середнього Сходу переглянули кілька частин "Форсажу" з ізраїльтянкою на екранах.
В українських кінотеатрах "Диво-жінку" розпочали транслювати сьогодні, 1 червня.
"Полювання" на ухилянтів? На дорогах запускають мобільні блокпости – що це означає
Підвищення тарифу на світло: експерт вказав, що і 4,32 за кіловат – забагато
Українцям спустошать кишені: за запізнення зі сплатою комуналки нарахують штрафи
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Як повідомляв портал "Знай.ua", колишній учасник поп-гурту Smash!! Влад Топалов потрапив до "Чистилища" "Миротворця" через виступи у Криму.