Компанія Apple припинили підтримку операційної системи iOS 11.3. Тому відтепер повернення на неї і більш ранні версії прошивки стане неможливим.

Зараз кожному користувачеві iPhone 6 і вище доступна версія iOS 11.3.1, а розробники активно тестують оновлення iOS 11.4. Варто відзначити, що iOS 11.3.1 була невеликою оновленням, зосередженим на вирішенні проблем з сенсорним введенням і відгуком екрану в iPhone 8 після ремонту дисплея в неавторизованих сервісних центрах.

Крім цього, розробники iOS усунули деякі дрібні помилки в системі, і компанія Apple, як завжди, рекомендує встановлювати нові версії програмного забезпечення, які вже більш вдосконалені.

Спочатку, повернення до попередніх версій iOS використовувалося для установки джейлбрейка або злому системи для збільшення можливостей і розблокування смартфона. Однак з релізом iOS 11 у користувачів майже не залишилося причин для повернення на старі прошивки. На сьогоднішній день про те, що джейлбрейк для iOS 11.3.1 існує, повідомило кілька непов'язаних між собою розробників, проте всі вони відмовляються випускати інструмент для злому платформи в публічний доступ.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомило, що Apple відкладе уніфікацію додатків для iOS і macOS до 2019 року. Про це журналіст Джон Грубер написав на сторінках блогу Daring Fireball, посилаючись на обізнані джерела в галузі. Грубер впевнений, що заявлена крос-платформеність вимагає значно більше часу на опрацювання всіх нюансів і деталей.

Можливість створення єдиних додатків для iOS і macOS вимагає повного переосмислення фреймворків UIKit (iOS) і AppKit (macOS), констатує Грубер. Іншими словами, Apple доведеться кардинально переробити інструменти створення додатків і впровадити їх у середу розробників. Навряд чи це трапиться так швидко, тому що деякі системи необхідно робити з нуля.