Чеченський доброволець Адам Осмаєв, який разом з Аміною Окуєвою потрапив під обстріл, знаходиться у важкому стані.

Про це сказав народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько, посилаючись на дані лікарів в ефірі українського каналу. "Осмаєв важко поранений в ногу. Лікарі кажуть, що загрози його життю немає, він у важкому стані", - заявив Лінько.

Імовірно автомобіль, в якому були Осмаєв і Окуєва розстріляли з автомата.

"Слідчі не розголошують деталей, тут, тут, на місці, Сергій Князєв. Я можу тільки здогадуватися. Я знаю, за словами правоохоронців. Була автоматна черга. Зараз місце злочину оточене, нікого не пускають", - сказав Лінько.

Популярні новини зараз

Рф готує потужний удар по Україні: експерт попередив про небезпеку

"Ніхто, і звати ніяк", - у ЗМІ розкритикували ведучу Катерину Соляр за "використання образу патріотки для власної монетизації"

ПриватБанк без попередження блокує рахунки: кому це загрожує

Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що біля селища Глеваха на Київщині обстріляли автомобіль, в якому знаходилася Аміна Окуєва. Від отриманих травм жінка померла.

На місці зараз працює слідчо-оперативна група.

Вбивство Окуєвої

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що біля селища Глеваха на Київщині обстріляли автомобіль, в якому знаходилася Аміна Окуєва. Від отриманих травм жінка померла.

На місці зараз працює слідчо-оперативна група.