Негода, яка накрила Україну останніми днями, спричинила чимало проблем у населених пунктах. Тисячі людей залишились без світла та води. Страшна гроза навіть забрала життя українки.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС.
В результаті сильного вітру, який пошкодив лінії електропередач, без світла залишаються 339 населених пунктів. Бригади обленерго працюють у посиленому режиму та намагаються якнайшвидше відновити електропостачання у Київській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Сумській, Черкаській та Дніпропетровській областях.
Крім того, на Луганщині негода зупинила роботу двох насосних станцій, в результаті чого мешканці трьох населених пунктів Лисичанська, Новодружеська та Привілля залишились без води.
А на Черкащині стався смертельний випадок. Мешканку села Антонівка вдарила блискавка, жінка загинула на місці.
Школи переходять на дистанційне навчання
Сніг по всій країні і стійкі морози: українців чекають суворі випробування
Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації
Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості
Як раніше повідомляв формаційний портал "Знай.ua", на Закарпатті посеред найспекотнішого місяця пішов мокрий сніг. У мережі показали шокуючи кадри "сніжного" літа.