У четвер, 27 липня, негода паралізувала кілька столичних вулиць.
Як відомо, масиви темних хмар опустилися на столицю України.
За словами синоптиків, така погода протримається у місті до кінця дня. Крім того, місцеві мешканці ще раз можуть зіткнутися з грозовими зливами та сильним вітром, швидкість якого досягне 15-20 метрів за секунду.
У результаті величезної кількості аварій, причиною яких став сильний дощ, на столичних дорогах утворилися затори.
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Так, автомобілі зупинилися поблизу станцій метро "Університет", "Вокзальна", "Площа Льва Толстого", "Палац спорту", "Театральна", "Майдан Незалежності", "Хрещатик".
Також тягнуться машини на вулицях Ванди Василевської, Коперника, Маршала Рибалка, Михайлівській, Великій Житомирській, Володимирському узвозі та багатьох інших.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", потужна злива змила киян з вулиць.