Український солдат влаштував акцію протесту перед будівлею Міністерства оборони.

Як повідомляє "Громадське", Данило Турчин прикував себе наручниками та оголосив голодування, поки його вимоги не виконають. Солдати заявляють, що їх незаконно звільнили зі складу 73-го Морського центру Сил Спеціальних Операції, частина ВЧ2492.

Вони розповіли, що їх просто не пустили в частину і навіть не дали документів. У бригаду, куди їх повинні перевести, не приймають без документів.

"Буду стояти, поки не здохну або поки не виконають вимоги", - сказав Турчин. Всього під будівлю Міноборони прийшли четверо солдатів.

До протестувальників вийшов начальник Військової служби правопорядку Ігор Кріштун. Він пообіцяв розібратися з питанням і запросив солдатів о 16:00 до себе.

Популярні новини зараз

"Бусифікації" кінець? Верховна Рада взялася за перевірку зловживань ТЦК

Синоптики зробили прогноз погоди на кінець тижня – не для людей зі слабкими нервами

Мінімальна пенсія у 2025 році: чи зростуть суми та як вона визначається

Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чиновник Міністерства оборони попався на корупційних схемах із майном відомства. Він здавав приміщення, що належать міністерству, підприємцю. За це чиновник вимагав "винагороду": 500 доларів щоквартально і 10 тисяч гривень щомісяця.