Черговим доказом того, що санкції таки діють, слало закриття київського офісу забороненої в Україні російської соцмережі "ВКонтакті".
Про це повідомив прес-секретар українського офісу Влад Леготкін.
"Юридична особа в Україні під санкціями, тому офіс закритий", - цитує його слова "Укрінформ".
Раніше керівництво соцмережі прийняло рішення скоротити частину співробітників офісу. Деяких фахівців планували перевести в московський офіс.
"ВКонтакті" відкрила український офіс в березні 2012 року у Києві, де він і проіснував більше п'яти років.
Гороскоп на сьогодні 10 червня: плітки близнюків, помилки дів та розчарування риб
Українцям необхідно встановити прилад за 23 тис. грн: у "Нафтогазі" терміново звернулися до споживачів
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Як відомо, 16 травня, відповідно до Указу президента Петра Порошенка, в Україні заборонили соцмережі "ВКонтакті" і "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки.
Як повідомляв портал "Знай.ua", російська компанія "Яндекс" оголосила про закриття українських офісів.