Дві колони військової техніки окупантів пройшли через населений пункт Красний Луч на Донеччині, що знаходиться під контролем бойовиків.

Як повідомляє група "Інформаційний спротив", в одній з них їхали чотири КамАЗи, вантажівка-довгомір, мікроавтобус, два ретельно тентовані бронетранспортери з терористами. Особовий склад – російські військові, перевдягнені у форму місцевих бойовиків.

У другій колоні нарахували два "Урали", близько десяти джипів і мікроавтобусів, "ГАЗ-66". Всі машини були заповнені озброєними найманцями з РФ.

Колони рухалися в напрямку Перевальськ-Алчевськ.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", бойовики "ДНР" почали активно готуватися до так званих "військових навчань". Вони все частіше маскують вибухові пристрої поблизу позицій ВСУ і запасаються боєприпасами.

Популярні новини зараз

ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази

"Ці регіони залишаться в окупації на роки": мольфар засмутив пророцтвом

Школярам зменшать час на відпочинок: чому літні канікули почнуться пізніше ніж зазвичай

Нардеп Кучеренко підтвердив підвищення цін на газ: скільки доведеться платити українцям

Показати ще