6 грудня о зоні АТО бойовики планують обстріляти населені пункти, які тимчасово перебувають під їх контролем.
Про плани бойовиків повідомляє прес-центр штабу АТО.
"За даними розвідки штабу Антитерористичної операції, в ніч на 6 грудня, підрозділи бойовиків російсько-окупаційних військ планують здійснити обстріл населених пунктів, що тимчасово не контролюються Україною", - вказується в повідомленні.
Уточнюється, що мінометна батарея 6 полку 2 АК південного військового округу РФ отримала наказ обстріляти населений пункт Первомайськ.
Мета таких дій гранично ясна - дискредитувати українські сили.
Масові перевірки пройдуть по всій країні: де шукатимуть ухилянтів
Мобілізація після 50 років: умови стають жорсткішими – призиватимуть за новими правилами
Декілька разів по 7000 грн: українці зможуть отримати нову виплату, але будуть умови
У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти
Звіт штабу АТО
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що добу 4 грудня на лінії зіткнення обернулися втратами для ЗСУ - під час бойових дій загинув один український захисник, троє отримали складні травми.
За даними штабу АТО, найбільш напружена ситуація на Луганському напрямку, особливо в районі Троїцького і Луганського - там ворог застосував 120-мм міномети. З гранатометів били по Новоолександрівці, Золотому і Кримському.